• Úvodná stránka
  • Gosund Tuya WiFi rozvodky S Európskou Normou Biela Gosund+ Tuya APP WiFi EÚ, 3 USB Porty, Multi-Konektor, Alexa Domovská stránka Google

  • Podpora: Dropshipping A Veľkoobchod
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: CE

Popis:

【APP remote control] vyzýva Gosund/Tuya / Smart život APP môže byť použitý na diaľku ovládať rozvodky a vypnutie.Môžete zobraziť a ovládať otvorené alebo zatvorené štátnej Moci Pásy z APP, keď ste preč.

【3 USB porty + 3 zásuvky] vyzýva 3 WiFi Smart Zásuvky môžu byť ovládané samostatne, alebo spolu. 3 USB porty sú riadené ako jeden celok.Môžete nie len individuálne zapnite elektrické zariadenia pripojené do zásuvky a vypnúť, ale aj vypnúť všetky elektrické zariadenia s jedným kliknutím, keď odídete, alebo nie sú v prevádzke.Veľmi pohodlné. 3 nabíjania cez USB porty.To môže účtovať takmer všetky USB zariadenia (smartphone, tablet Amazon Kindle, e-reader, atď.)

【Podporu hlasovej reproduktorov ovládanie] vyzýva Power Strip je kompatibilný so Alexa a Domovská stránka Google Assistant, ktorá vám umožní používať hlasové ovládanie smart spínač zapnúť/vypnúť.

【Plán & Timer] vyzýva Diaľkové ovládanie pre vaše domáce spotrebiče, odkiaľkoľvek a kedykoľvek.Plán smart zásuvky tak, že elektronika sa automaticky zapne a vypne, ak je to potrebné.Môžete tiež vytvoriť skupiny pre všetky vaše inteligentné zariadenia a ovládať ich všetko jedným príkazom..Jednoducho nastaviť časovač funkciu tak, že smart zásuvky zmení jeho spotrebič vypne.Každý z zástrčky môže byť individuálne riadená aplikácia [anglickom jazyku a nie je zaručená].

【Zdieľať] vyzýva Moc Pásy môžu byť zdieľané s členmi rodiny.

【Zásuvky ochrana proti preťaženiu] vyzýva

【ABS ohňovzdorné materiály] vyzýva

Špecifikácie:

3 USB zásuvky, spolu 3.1;

3 zásuvky samostatné ovládané;

Vzdialené ovládanie prostredníctvom smartphone za kdekoľvek;

Plánovanie a funkciu Časovača; Preč režime;

Hlasové ovládanie s Amazon Alexa alebo Domovská stránka Google;

Full-PC, VO Ohňovzdorné materiály;

záťaž:16A;

Siete:802.11 b/g/n,2.4 Ghz;

APLIKÁCIA:gosund/tuya smart/Smart život

Linka dĺžka: 1,5 m

Package Zahrnuté:

1*Power Strip

Poznámky:

Upozornenie: Prosím, uistite sa, že máte 2.4 G WiFi pred nákupom.Tento produkt nepodporuje 5G WiFi sietí.Ak sa pripojenie nepodarí, skontrolujte prosím, či je váš smerovač dual band WiFi.

Prepäťová ochrana a istič: certifikovaný prepäťové ochrany a ochrany ovzdušia prepínače sú plus na ochranu elektroniky a zariadení z náhlej energetických špičiek, ktoré môžu spôsobiť nenapraviteľné škody.Vysoko kvalitné super hrubé 5 nohy napájací kábel s V0 spomaľovač horenia materiálu a dlhou životnosťou. 16 Amp (maximálne loa

Recenzie

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: prepínač zigbee, echo alexa 4 generácie, ifttt snímač pohybu, gosund, pätica wifi, alexa, tuya zigbee, door sensor google home, rozbočovač usb, echo dot 4 generácie alexa.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.