• Pôvod: TR(Pôvodu)
  • Názov Značky: KOŠKA

Turecký poteší jeho 600-ročnou históriou, To je jeden z najviac tradičné a chutné tureckých dezertov.To pochádza z Osmanskej tureckej slovo pre pohodlie ul-hulküm, že je pre zmiernenie hrdlo, a to sa stalo rozšírený v hraniciach Osmanskej Ríše, najmä v 17. storočí.Turkish delight dosiahla svoju celosvetovú slávu v jej súčasnej podobe, v 19. storočí.Uznávaný ako jeden z najkrajších chuti tureckej poschodia a je známa ako "Turkish Delight" po celom svete, Turkish delight je jedným z tradičných zaobchádza s cup tureckej kávy na jeho peny.Koška turecké špeciality od roku 1907 do súčasnosti; To naďalej darček alternatíva, ktorá bude svojim blízkym šťastný, zatiaľ čo sprievodné manžel, manželka, priateľ a rodina diskusie.

Produkt Kvalifikácie

Lepok Stav Nie

Skladovateľnosť 12 mesiacov

Podmienky skladovania Chladnom a Suchom Mieste

Hmotnosť Výrobku 250 G

RADOSŤ S PISTÁCIE

Koška turecké špeciality, ktoré sú vyrobené s najlepšou kvalitou orechy a používa vo veľkých množstvách, sú vyrábané s tradíciou 100 rokov.Turecké špeciality s rôznymi príchuťami v osobitne navrhnuté balíčky potešia vás a vašich blízkych s darček alternatívy

TURECKÝ RADOSŤ S LIESKOVÝCH ORIEŠKOV

Koška turecké špeciality, ktoré sú vyrobené s najlepšou kvalitou orechy a používa vo veľkých množstvách, sú vyrábané s tradíciou 100 rokov.Turecké špeciality s rôznymi príchuťami v osobitne navrhnuté balíčky potešia vás a vašich blízkych s darček alternatívy.

Recenzie

Gottagovdub
2021-06-08
5/5
thanks just as described came on time communication with seller was good have already ordered again
Alexandrerogerio15
2021-07-07
5/5
thanks

Buďte prvý kto napíše recenziu!

Hodnotenie

Štítky: mačka tričko mužov, bonsai osiva, ČIP, pistácie, kawaii, denný, bonsai ovocných stromov, mitsubishi space star, kešu orechov, 3d mačka tričko.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Exchange.

Doprava po celom svete

Rýchle dodanie.